top of page
e2b4593325454914ab748b286b6f07f5.jpg

ADANA GÜNEY ROTARY KULÜBÜ

Hakkımızda
 

İnsanlığa hizmet vermek, her meslekten yüksek ahlaki standartları yüceltmek ve dünyada barış ve iyi niyeti yaymak amacıyla, iş ve meslek sahibi bireylerin bir araya gelerek oluşturduğu, dünyanın en büyük  sivil toplum örgütlerinden biri  olan  Uluslararası Rotary 2430. Bölge Adana kulüplerinden olan Güney Rotary Kulübü, 8 Şubat 1995 yılında 25 üye ile kurulmuştur.

Misyon

Uluslararası rotary’nin temel hedef ve prensipleri doğrultusunda, toplumların hayat standartlarını yöremizde kentimizde ve ülkemizde yükseltmek, geliştirmek ve toplumsal sorunlara çözüm önerileri üretmek üzere rotaractlarımız, interactlarımız, rotakidslerimiz, eşlerimiz ve çocuklarımızla birlikte yorulmadan, hoşgörüyle, birleştirici ve kararlı bir şekilde çalışmak.

Vizyon

Güçlü, dinamik ve heyecanı yüksek bir kulüp oluşturarak ulusal ve uluslararası insancıl projelere imza atmak, bu şekilde yöremizde rotary’nin bilinilirliğini arttıran, etik değerlere bağlı, hizmet üreten, ürettiği kadar eğlenebilen, katklı verebilecek, katılımcı olacak, sorumluluk bilinci yüksek yeni üyeler ile sürekliliği sağlayacak geniş bir aile ve kulüp olmak .

7AlanDairesel.PNG
bottom of page